Panvica, na ktorej pripravíš skvelé jedlo

panvica prezident

Panvica. Parádny kúsok riadu, ktorý by nemal nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Na panvici spravíš takmer čokoľvek. Ja na nej zohrievam jedlo. Pripravujem jedlo. Vážne takmer čokoľvek. Dlho som hľadala takú, ktorá mi nebude pripaľovať veci. Občas jednoducho pozabudnem, keď robím viac jedál naraz, že sa tam už niečo robí.

Panvica, pani dokonalá

Našla som perfektnú panvicu s antiadhéznym povlakom. Má charakter nelešteného prírodného kameňa. Takže od teraz, keď budeš sebe alebo niekomu inému pripravovať chutné jedlo už sa ti nepripáli. Všetko bude krásne prepečené tak ako ty chceš lebo jedlo sa ti bude zohrievať aj pripekať rovnomerne. Navyše si všetko zachová svoju prirodzenú chuť aj šťavnatosť a nemusím tam ani dávať veľa tuku či oleja. Stačí len málinko. Tvoje jedlo takto bude ešte aj zdravšie.


Na tejto panvici môžeš používať aj svoju obľúbenú kovovú obracačku. Nedarmo sa jej hovorí panvica president. Je žiaruvzdorná. Môžeš ju používať aj v rúre na pečenie. Vhodná je pre všetky typy sporákov vrátane indukčných a tiež si ušetríš svoje ruky pri umývaní. Jednoducho ju vlož do umývačky.

Záruka až 5 rokov

So zárukou až 5 rokov môžeš len získať. Už cítiš tú krásnu vôňu z pripravovaného jedla? Vidíš ako to krásne vyzerá na tanieri? Tvoje uši veľmi dobre počujú všetky tie chválospevy od rodiny a priateľov pri tebou poriadaných oslavách. Teraz je v AKCII za super cenu!

Neváhaj teraz je aj doprava do 17.3.2017 zdarma.

 


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.