Chudnutie je tak jednoduché, keď vieš ako na to!

chudnutie
Chudnutie. Už pomaličky sprofanovaný výraz. Ja si myslím, že každý aspoň v kútiku duše túži byť štíhly, krásny, atraktívny, silný a vo forme. Asi je to dané trendami, ktoré si nechávame tak trochu možno aj nechcene určovať a vrývať až do podvedomia médiami. Veď už po otvorení časopisu na teba koľkokrát doslova vyskočí dokonalé telo. Vraj bez chybičky. Kto a kedy určil čo je a čo nie je dokonalé. Dokedy sa chceme porovnávať s inými? Veď každý z nás je jedinečný.
chudnutie

Práve som sa vrátila z cvičenia. Hodina poriadneho zaberania a potenia. Box, pilates a tanec. Úžasné skupinové cvičenie. Volá sa Piloxing. Jeho slogan je: štíhla, sexi a silná. Áno je to pre ženy. Môžeš mi veriť ani muži by sa tam nemali kedy nudiť. A aj tak by som pre naše drahé polovičky odporučila niečo iné. Menej ženské. Aj keď aj toto je poriadna makačka. Ja to vidím takto: „Je jedno aký šport robíš. Rob ho preto, že ťa baví a robí ti radosť. A hlavne bezpečne!“

Chudnutie a pomocníci

Nie každý však môže športovať. Jednoducho sú medzi nami aj ľudia, ktorí sú na tom tak, že potrebujú najskôr čo to z objemu zhodiť aby mohli začať športovať. A aj užívať si každodenné radosti ako, keď je človek zdravý a fit. Práve pre takéto prípady sú tu. Ja ich volám záchranné barličky, ktoré pomáhajú. Úprava stravy je základ. Ako doplnok výživy a dobrý pomocník môže nastúpiť aj iný suplement.

Prípravok na chudnutie ti pomôže dostať sa do želanej formy. Samozrejme aspoň drobné prechádzky neuškodia pokiaľ to telo dovolí, rozhodne to uvíta. Výrobcovia pri vývoji dnešných prípravkom myslia hlavne na prírodné doplnky. Takže existujú také, ktoré sú takmer čisto prírodné. Čo ocení veľa vegánov, raw fanúšikov a jednoducho všetkých nás čo žijeme v súlade s prírodou.
 chudnutie
Aj ja pijem proteínové nápoje. Robím si ich zväčša ráno. Veľmi skoro vstávam a kým prídem do kancelárie a dostanem sa k raňajkám tak aspoň nie som hladná. Tam kde chodím cvičiť som si všimla, že hlavne u žien je obľúbená príchuť čokoláda.
chudnutie

Hľadala som na internete niečo čo má dobré zloženie a má príchuť čokolády. Našla som produkt Chocolate Slim. Zaujímalo ma čo ešte na tejto stránke nájdem a milo ma prekvapil aj ďalší produkt na podporu chudnutia. Vyzerá ako malá fľaštička plná ovocia. Volá sa Eco Slim a podľa zloženia je to hotová šupa.

Odporučím kamarátke, ktorá nemôže veľmi športovať. Aspoň bude mať dobrý štart na svoj nový úžasný život.

Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.