Plagáty, fotky, darčeky pod jednou strechou

Neverím na náhodu. Práve, keď som premýšľala nad tým, kde by som si dala vytlačiť na väčší formát moje obľúbené fotky. Áno našla som to. Je to pomerne jednoduchá webstránka. A to je dobre. Aspoň sa na nej aj nie veľmi zdatný Itčkár jednoducho vyzná.Privítali ma príjemne kombinované farby a intuitívny výber z ponuky produktov. Chcela som obraz. Príjemne ma prekvapilo aj zdarma poštovné pri objednávke cez 18 eur aj ďalšie užitočné informácie a bonusy.

Obraz mám už doma, ale kým sa k nemu dostanem mal by si vedieť ako si správne vybrať fotku aby si sa nevytrápil neustálym vyberaním a výmenami ako ja. Až neskôr som si totiž všimla, že na stránke nájdeš a to pomerne jednoducho „Tester fotografií“. Tam si môžeš svoju fotku nahrať a systém ti „vyhodí“, na ktorý konkrétny produkt je vhodná. A keď sa ti nepáči, že ti nevyšiel ten produkt, v ktorý si tajne dúfal, tak si môžeš vymeniť fotku za kvalitnejšiu a overiť to znova. Áno takto jednoduché to je.

fotky

Portfólio majú tu ozaj bohaté. Dokonca aj svadobné fotky ti vytlačia, čo je podľa mňa veľmi milé a pekné. Čo, ale zaujalo mňa bola tlač obrazov na veľké formáty. A tu si môžeš vybrať až niekoľko možností. Foto plátno alebo plátno poster. Prípadne môžeš pre svoje fotky zvoliť aj iné formáty a doslova iné povrchy – hliníková doska, foto pod akrylové sklo, výstavná doska, veľkoformátové plátno a viacdielné obrazy, … Nájdeš tu takmer všetko čo potrebuješ.

Fotky

Ako so už vyššie spomínala zaujímal ma väčší formát fotografie a tak som si aj vybrala. Zvažovala som medzi foto plátnom a plátno posterom. Nakoniec som do finále zvolila plátno poster. Určite ťa zaujíma dôvod. Je to jednoduché bol k dispozícií väčší rozmer.

Foto na plátno ponúkajú do max rozmeru 60 x 40cm v pomere 3:2. To čo som si vybrala ja a bolo pre mňa v danom momente prijateľnejšie je už spomínané plátno poster a ten môj má max rozmer. A to 80 x 50cm a v rovnakom pomere 3:2. Cena bola veľmi porovnateľná s minimálnym rozdielom. Tá vtedy vôbec nehrala rolu.

Prišiel asi o 3-4 dni od objednania kuriérom. Teda mohla som si vybrať spôsob platby aj dopravy. Vybrala som si úhradu v hotovosti kuriérovi. Áno, keď to prišlo aj to malo tvar obrazu. Pomaličky a veľmi opatrne som to vybrala von z papierového prepravného obalu. Tešila som sa ako malé dieťa na darčeky. Áno, aj ako dospelá zbožňujem darčeky. Odhalil si ma!

Vedela som čo tam bude a aj napriek tomu som bola plná očakávania. Vybrala som ho von a bol zabalený ešte v bublinkovej fólii. Je to krásna práca. Vyzerá nádherne a už pár dní mu hľadám nové čestné miesto, kde by som ho mohla zavesiť. Myslím, že skončí v obývačke nad gaučom tam sa bude krásne vynímať.

img_20161204_095523

Tento e-shop určite odporúčam.

Nájdeš tam aj blog s užitočnými tipmi. Môžeš si objednať darčeky pre priateľov, rodinu a aj seba. Zvečniť a zväčšiť tak svoje obľúbené fotografie. Mať z nich radosť a rozvešať si ich po byte či dome, prípadne kancelárií. Bolo mi potešením a radosťou môcť si niečo objednať a určite si to ešte niekedy zopakujem.

Práca je veľmi kvalitná, objednávanie pohodlné a pohodové. Dodacia doba primeraná produktu.

Som spokojná.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.