Telepatia ako spôsob komunikácie

telepatia

Telepatia ako spôsob komunikácie. Určite sa ti už stalo, že si na niekoho pomyslel a on ti zavolal. Prípadne mne sa stáva toto. Poviem si: “Už dávno som nevidela osobu XY.” A čuduj sa svete najneskôr do 2-3dni ju niekde stretnem. Je to úžasná. Toto sú tie veci čo sa dejú medzi nebom a zemou. Milujem to.

Dobré je aj to, keď kráčam po ceste a pomyslím si: “Tak tento mi mal volať. Idem mu zaovolať ja.” Ešte ani poriadne nedomyslím a už mi v ruke zvoní telefón a volá ten s kým som chcela hovoriť.

Telepatia je prenos informácií z jednej osoby k druhej osobe na väčšiu vzdialenosť bez účasti zmyslových orgánov; oznamovanie stavov mysle, myšlienok a citov do diaľky. Tento jav doteraz nie je objasnený. /zdroj: wikipedia/


Telepatiu ako takú môžeš aj trénovať. Veď život je v podstate hra a my sme herci na pódiu tejto planéty. Telepatia je  posúvanie myšlienok inej osobe bez toho aby si s ňou bol v priamom kontakte.

Telepatia je niečo čo už stáročia fascinuje laikov i vedcov. Pokusy naznačujú, že prenos myšlienok je možný. Zažívame ho však bez toho, aby sme o tom vedeli? Cítiš pohľad na ulici. Otočíš sa a je tam človek, ktorý na teba uprene pozerá. Áno aj pohľad cítiť. Otestuj to.

Výzva

Samozrejme chcem ťa vyzvať aby si to robil vždy len s dobrým úmyslom. Nezahrávaj sa s tým, že by si chcel niekomu ublížiť alebo sa takýmto spôsobom pomstiť. Veľmi rýchlo sa ti to môže vrátiť. Pretože podobné priťahuje podobné. Takže zlosť plodí zlosť, boj plodí boj. Naopak dobrý úmysel sa ti vráti v dobrom.

Buďme k sebe milí a pomáhajme si namiesto toho sme si chceli škodiť.

Máš nejaké zážitky s prenosom myšlienok? Sem s nimi. Podeľ sa s nami v komentároch.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.