Tipy na vianočné darčeky pre partnera

vianoce darceky

Vianoce sú už za rohom a spolu s nimi vyvstáva otázka, čím obdarujete svoju druhú polovičku. Aké sú teda vaše možnosti?

Pánska kožená peňaženka

Premýšľate nad unikátnym, elegantným a praktickým darčekom? Peňaženka spĺňa všetky kritéria. Dnes už na e-shopoch nájdete rôzne kúsky od známych aj menej známych značiek. Kožené peňaženky v rozličných farbách a veľkostiach akiste vášho partnera potešia. Môžete siahnuť po variante s mincovníkom alebo bez. Voľba je len vaša.

Pánska spodná bielizeň

Spodnej bielizne nikdy nie je dosť. Navyše, mala by sa obmieňať aspoň raz ročne. Preto svojmu partnerovi darujte kvalitnú bavlnenú bielizeň, ktorá bude komfortná, priedušná a perfektne mu sadne. Môžete si vybrať z pánskych trenírok, slipov či boxeriek.

Oblečenie

Ako dobre poznáte svojho partnera? Pokiaľ dostatočne dobre na to, že sa viete trafiť do jeho vkusu, môžete mu kúpiť oblečenie. Pekný sveter, zaujímavú košeľu, farebné ponožky. Trh vám ponúka hneď niekoľko unikátnych kúskov, ktorými partnera potešíte, nech má akékoľvek preferencie.

Náradie

Je váš partner zručný a rád si všetko opraví svojpomocne? V tom prípade mu môžete darovať kufrík s náradím, ktorý mu akiste vyčarí úsmev na tvári.

Holiace potreby

Holiacich potrieb nikdy nie je dosť. Poobzerajte sa po kvalitnej holiacej pene, vode po holení a dobrom holiacom strojčeku s niekoľkými nadstavcami. Už vám stačí len originálne balenie a máte darček pod stromček ako vyšitý.

Darujte poukaz

Premýšľate nad unikátnym darčekom? A čo tak vyrobiť partnerovi poukaz? Akiste viete, čo by sa mu páčilo. Možno spoločný výlet, masáž, obľúbená večera alebo erotický prísľub?

Zážitok

Ak je vaša polovička dobrodružný tip, poobzerajte sa po zážitkoch. Môže ísť o darček pre vás oboch – romantický wellness pobyt alebo poznávací zájazd. Samozrejme, vybrať si môžete aj z adrenalínových zážitkov ako bungee jumping alebo skok padákom. Pokiaľ váš partner miluje autá, môžete mu darovať jazdu v jeho vysnívanom vozidle.

Podporte partnerov koníček

Je váš partner knihomoľ, športovec, miluje seriály, rád varí alebo maľuje? Kúpte mu športovú výbavu, zaujímavé knihy, zaplaťte mu predplatné na rok na Netflixe alebo mu darujte nové hrnce. Vašej fantázii sa žiadne medze nekladú.

Tak čo na to hovoríte? Inšpirovali ste sa?