Nádherný úsmev

Kráčala som alejou krásne zoradených stromov a listy padajúce na zem vytvárali ten najkrajší obraz. Zaujatá hravosťou prírody som nevnímala čo je predo mnou. Prásk. Nabúrala som do niečoho … NIE! bol to niekto. Mal nádherné oči, krásne upravené vlasy a ako fantasticky voňal. Hmmm. Zachytil ma v poslednej chvíli tesne pred tým ako som sa zrútila na zem. Bolo to ako z romatického filmu.

Nesmelo som sa na neho usmiala. “Ďakujem.” Pozval ma na kávu a tak sme skončili v najbližšej kaviarni. Alebo začali?

Sedeli sme tam a rozprávali sa. Môj záchranca sa zrazu naklonil ku mne a pošepkal mi: “Máte nádherný úsmev.” Začervenala som sa. Jednoducho som to nečakala. Naša téma sa zvrtla iným smerom. Všimla som si totiž až po jeho krásnom komplimente, že on sa usmieva len tak zo zavretými perami. To ja, keď som sa smiala tak na celé kolo. Mala som pocit, že mi je možné vidieť až do hrdla.

O chvíľku otvorne priznal, že jeho zuby sú značne zfarbené. Má to ako dôsledok z predošlého obdobia, keď ešte fajčil cigarety. 

Možno aj ty máš podobný problém. Možno to nie je cigaretami. Možno piješ veľa čierneho čaju alebo kávy. Tu je dobré si uvedomiť, že aj niektoré nápoje a potraviny nám vedia zafarbiť zuby a môžeme si ich drhnúť aj neviem ako dlho a jednoducho nebudú biele.

Medzi nami. Tiež som skúšala rôzne metódy ako vybieliť moje krásne zuby.

Krásny úsmev zdobí tvár.

Je to ako povestná čerešnička na torte. A ak majú byť prekážkou len nepekne zafarbené zuby… Mám pre teba skvelú správu. Mne pomohol tip od kamošky. 

“Chodíš k zubárovi?” 

“Áno chodím pravidelne. Prečo?”

Rozprávala mi o tom ako našla špecialistu na bielenie zubov a ako je veľmi spokojná.

Profesionálne bielenie zubov už nemusí byť tabu ani pre teba. Nechaj svoj úsmev zažiariť. Pritiahni si úsmevom viac pozornosti od opačného pohlavia. A ak ani toto nie je to po čom túžiš. Tak si jednoducho užívaj svoj nádherný žiarivý úsmev.

Úsmevom dokážeš otvoriť bránu do duše. – Zuzy