Túto knihu jednoducho musíte mať

Prečítala som ju na jeden dych hneď, ako mi prišla domov. Takmer by som prisahala, že bola ešte horúca, keď som ju preberala od kuriéra. Možno to bolo tým, že sa o ňu nechcel podeliť alebo mojou nedočkavosťou.

Táto kniha nie je na čítanie. Je na študovanie. Vhodná pre začínajúcich podnikateľov v oblasti affiliate projektov. Keď chcete začať podnikať a nemáte predpokladaný obnos peňazí na vaše podnikanie alebo nechcete riskovať peniaze, ktoré máte. Je to taká zlatá stredná cesta, ako to “vyskúšať”. V podnikaní však nie je čas na skúšanie. Buď to robíte alebo nie.

Affiliate marketing vnímam takmer ako hru. Je potrebné byť hravý, aby sme mohli byť úspešní. A presne na to je tu krásna nová stále voňavá kniha príjemnej oranžovej farby. Z psychológie farieb veľa z nás vie, že táto farba podporuje tvorivosť. Takže asi nebude náhoda, že práve na niečo takého jej tvorcovia zvolili takúto krásnu farbu.

Ako som už spomenula táto kniha je na študovanie. Keď sami sebe dovolíte smiete byť úspešný. Táto kniha vás prevedie od úplného začiatku a, keď si dovolíte až do úspešného podnikateľského zámeru, kedy sa smiete živiť tým, čo vás baví.

Baví vás písanie a neviete, ako by ste mohli svoju radosť predať? Dám vám jeden návod: “Kúpte si túto knihu a choďte do toho! Jednoducho nemôžete stupiť vedľa.”

Áno počujem to: “Marketing a sociálne siete vraj sa v tom nevyznáte.” Aj na toto nájdete návody v tejto knihe.

Dosť bolo rečí.

Ako som už povedala kniha je na študovanie a podnikanie na konanie. Tak, ako ste sa rozhodli? Idete do toho?