Zumba Cubano párty vol.10

Sobotu 24.7.2021 sa konala na kúpalisku Vieska v Turčianskych Tepliciach jedna obrovská párty. Radi tancujete, vlníte sa v rytme latino, dance, zumba hudby? Tak to asi ľutujete ak ste tam neboli. Prehliadka najlepších domácich aj svetových inštruktorov. Už desiaty ročník. Bola to jazda ako na tobogáne. Organizátorky Lucka & Lucka pripravili ozaj skvelý program. Nechýbala tombola s parádnymi cenami a to famózne finále pri ďakovačke na pódiu. Hmmm boli aj slzy. Slzy od radosti a šťastia. 
Viac, ako stovka ľudí s rovnakým zámerom zabaviť sa pri športe sa tu zišla. Tancovali chudí aj tí menej chudí, malí, aj veľkí, jednoducho všetci kto sa k hudbe primotali. Inštruktori skvele naladení a pripravení blázniť dav.
Krásne slečny, ženy aj fešáci vydarení. Všetci išli ako jeden. Zrodení pre šport, zrodení pre tanec. Radosť sa pozerať a ešte väčšia radosť pridať sa do rytmu s nimi. Chceli ste počuť španiela rozprávať po slovensky? My sme ho počuli a išlo mu to skvele. Chceli ste vidieť nové choreografie? Tak to sa rozcvičte na najbližšiu Zumba párty.
Miluješ Zumbu? O rok tam nesmieš chýbať. Daj si už dnes do diária: Zumba Cubano párty čaká na teba už 11-ty ročník. Klikni na link a pridaj sa medzi fanúšikov na Facebooku a tieto párty už nikdy neuniknú tvojej pozornosti.