Všetko je možné s dobrým inzertným portálom

inzercia

Nedávno som chcela predať auto, ktoré už mi nie je treba. Verne mi slúžilo niekoľko rokov. Mám však iné. Menšie. Toto je mi už zbytočne veľké. Predstavte si niečo ako Ford Mondeo combi. Prirodzene som siahla na inzeráty typu autobazar.

Najlepšie je predsa, keď ľudia odporučia overené veci iným ľuďom. Verím tomu, že sme k sebe pri inzercii úprimný. Napriek tomu, že veľa vecí už dávno nemá nemá záručný list. Takými výmenami medzi sebou tvoríme menej odpadu aj pre náš krásny svet.

Predstavte si takú banálnu životnú “náhodu”. Mimochodom ja na náhody neverím. Stretnete niekoho zaujímavého a zaľúbite sa. Ja viem zaľúbenie podľa psychológov a nejakých “overených” štatistýk trvá slabých 24mes. Niekomu to môže pripadať ako celá večnosť.

A čo keď vaše zaľúbenie prerastie v hlbokú lásku. Cítite, že k sebe patríte. Akoby ste sa poznali od počiatku vekov. Rozumiete si akoby ste boli stvorení jeden pre druhého. Máte pocit, že viete tomu druhému čítať myšlienky. Je to také jednoduché.

Láska je jednoduchá. Zložitou ju robia ľudia.

Zistíte, že vaše auto vám už nestačí. Byt, v ktorom bývate je primalý na založenie rodiny. Niektoré veci už nechcete a naopak by ste radi pre svoje deti a rodinu krásneho fantastického psa. Takého, ktorého budú všetci milovať.

Takého, pri ktorom sa aj vaše deti budú cítiť v bezpečí a zároveň im bude priateľom. Partner sa nebude cítiť taký sám ak ostane nejaký čas doma bez zvyšku jeho milovanej rodiny. Veď aj zviera je člen rodiny.

Keďže sa vám rozrástla rodina možno vám nepostačuje ani príjem zo zamestnania, ktorý máte. Veci, ktoré ste predali cez bazár niečo priniesli do rodinného rozpočtu a zároveň sa pýtam. Stačí to?

Možno by ste to mohli dočasne vyriešiť brigádou. Brigáda v zahraničí má svoje čaro a možno by veľa vyriešila aspoň pre začiatok. Alebo si nájdete niečo naozaj veľmi zaujímavé. Skutočne robíte radi to čo robíte? Napĺňa vás to dostatočne na to aby ste mali radosť chodiť do práce?

Chodíte tam za peniaze alebo len pre peniaze? Mnoho ľudí si to ani neuvedomuje aký obrovský je to rozdiel. Niektorí ľudia možno ako ja neradi robia domáce práce. Aj na toto si smiete niekoho najať. Sú ľudia, ktorých táto činnosť napĺňa. 

Je najvyšší čas robiť to čo vás baví. Zažite vytúženú zmenu. Zmenu miesta alebo výmenu vecí za iné.

Zmena je vtedy dobrá, keď vedie k lepšiemu.

A možno nemáte až takéto veľké ambície. Veľké zmeny mnoho ľudí doslova desí.

Rôzni ľudia používajú inzertné portály rôznym spôsobom. Jedno majú rozhodne spoločné! Predávajú alebo nakupujú. Chcú získať alebo posunúť ďalej. Osobne si myslím, že na takejto transakcii získajú obaja. Hoc iným spôsobom. Predávajúci získa viac miesta a odmenu, ktorú si stanoví. Kupujúci získa vec alebo niečo iné po čom túžil.

Dobrý inzertný portál je akoby ste otvorili okno do sveta možností. Kde zariadite úplne všetko s ľahkosťou a radosťou.

Predávate alebo kupujete? Teraz už viete, že to nie je žiadna veta. Stačí chcieť.