Zahraničná kozmetika až pred vaše dvere

Kozmetika online sa na nás doslova valí z takmer každej stránky. No kto sa v tom má vyznať a čo kvalita? Niekto okolo nás prejde a cítete nejakú peknú vôňu prípadne čerstvo osprchovanú pokožku. Samozrejme, že chcem vedieť kde nakupuje. Väčšina odpovie „na nete“. No, ale ako sa správne rozhodnúť.Aj na internetovom trhu je veľmi veľa možností ako kúpiť kvalitnú kozmetiku alebo iný drogistický tovar potrebný k bežnému životu. Alebo ak máte čas a máte radi veľa ľudí „pokope“ môžete zájsť do hypermarketu, supermarketu alebo iného marketu no uznajte najpohodlnejšie a aj najefektívnejšie to je z pohodlia domova či práce prostredníctvom počítača. Stačí pák klikov a do pár dní máte svoj tovar doma.

Tovar až domov

Takto funguje aj eshop www.novaks.sk. Na pár klikov tam nájdete to čo hľadáte, pretože tento eshop ako jeden z mála ma logicky usporiadané menu a v hornej časti vidíte hneď všetko potrebné a nemusíte to pracne hľadať. Okrem slovenského tovaru tu nájdete aj české produkty a veľmi zaujímavý anglický sortiment (zn. Batiste, Creightons, Radox – určený pre Anglický trh), ktorý je zo Slovenska ťažšie dostupný. Tovar vám príde do akéhokoľvek miesta na Slovensku prostredníctvom kuriérnej služby DPD ParcelShop až k vám pred dvere. Eshop má všetko skladom, takže žiadne nezmyselné dlhotýžňové čakacie lehoty.

Nakúpiť môžete aj bez nutnosti registrácie a je úplne jedno či ste súkromná osoba, podnikateľ alebo inštitúcia. Ak nakúpite nad 50,- Eur dostanete zľavu na dopravu a od 179,- Eur máte dopravu úplne zdarma.

Idem nakupovať

Práve uvažujem nad tým, že si zadovážim nástroj na uľahčenie svojho skrášľovania pod názvom Brúska na päty – určite to poznáte. Stvrdnutá koža na pätách je nepohodlná a aj nevkusná. Takto si s ňou ľahko a za krátky čas poradím a moje päty znova budú hebké a príjemné na dotyk. A keď už budem nakupovať vybrala som si aj nejaké osviežovače vzduchu, lebo milujem ich vôňu v miestnosti a nikto vám takto pripraveným nemôže pokaziť deň nechceným zápachom.

Ja už mám svojho dodávateľa vybratého. A vy načo ešte čakáte? 🙂 Drogéria eshop, to sú reálni a hlavne spokojní zákazníci.