Aj tvoj pes môže mať ten správny štýl

štýl psa

Pre mnohých ľudí je psík ako člen rodiny. Pre niektorých zase strážca ich kľudného spánku. Pre deti je to kamarát pri vystrájaní a rôzne hry na naháňanie sa. Každý v ňom vidí iného kamaráta.

Tak ako si zaslúžia našu pozornosť a starostlivosť deti, rovnako si ju zaslúžia aj naši zvierací kamaráti. Málokto je ochotný pripustiť, že aj zvieratá tak ako ľudia majú emócie. Dokážu cítiť a vnímať. Ako inak by si dokázal vysvetliť to, že je možné psíka niečo naučiť. On tomu rozumie. On rozumie tebe.

Pes so správnym štýlom

Mám priateľov, ktorý majú úžasného psíka. Pri ňom som pochopila aké sú psy citlivé na energie. Ak mám zlú náladu nejde ku mne. A keď som vnútorne vyrovnaná a spokjoná tak je pri mne hneď. Ani nechce odo mňa odísť. To je pre mňa dostatočne silný barometer mojej vnútornej energie.

Tiež som sa naučila, že psovi by sme nemali dávať hocijakú stravu. Nevedia si čistiť zuby tak pre nich nie sú veľmi vhodné sladké veci. Aby mali stále silné a zdravé zuby. Netreba sa im úplne vyhýbať, existujú tyčinky na čistenie zubov a ústnej dutiny. V zásade by malo platiť podobné pravidlo ako pre ľudí. Každý z nás potrebuje kvalitnú stravu.

Technológie pomáhaju

Nie je to len o strave. Aj v spojení s prírodou a jej drobnými členmi ako sú psíky vieme efektívne využívať moderné technológie. Pitný režim je veľmi dôležité pre každú bytosť našej krásnej zeme. Pokiaľ ste celý deň v práci alebo mimo domu, môže byť ťažké postarať sa o jedlo a pitie svojho miláčika. Vedeli ste, že existuje dávkovanie vody? Je to fantastická pomôcka. A to je len jedna maličká vychytávka.

Aj napriek tomu, že niekedy nie je pre teba možné byť celý deň doma so svojim zvieracím miláčikom a aj tak sa vieš o neho postarať. Luxusné potreby pre psy možno nie sú až taký luxus. Je to pomoc, ktorú roozhodne oceníš.