Ako doplnky stravy ovplyvňujú naše zdravie

doplnky stravy

Začína jar. Napriek tomu, že na horách ešte stále snehová pokrývka teší priaznivcov zimných športov. V kalendári je už jar. V obciach, kde už sneh ustúpil vykukujú zo zeme prvé snežienky. Pohľad do záhrad a predzáhradok teší nejedno oko. Deti povyťahovali kolobežky, kolieskové korčule a bicykle.

Slnko sa nás už usmieva aj keď je stále ešte tak trochu zubaté. Je však oveľa väčšia šanca získať pre seba a svoje telo potrebný prirodzený a prírodný vitamín D ako v zime. Máme obrovskú výhodu. Môžeme odísť do lesa na prechádzku a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Ešte stále máme krásne lesy. Buďme za to všetko vďační.

Byť zdravý je prirodzené!

Počula som, že v médiách zase bežia reklamy na ochorenia. Áno! Veľmi dobre vidíš. Tvoj zrak je skvelý! Sú to žiaľ reklamy na ochorenia. Pretože, tak nám doslova hypnoticky prezentujú liečivá, ktoré by sa mali postarať o naše zdravie.

Doplnky stravy

Nie vždy však máme možnosť ísť do prírody a užívať si príjemne hrejivé slnečné lúče. Vtedy je dobré siahnuť aj po doplkoch výživy. Je dobré vedieť aj to, že sú to doplnky. Nie výživa samotná. Takže majú dopĺňať už naše pestré zdravé stravovanie.

Keďže začína jar a príde leto, väčšina ľudí má tendenciu viac športovať. Šport je rovnako prospešný pre telo aj myseľ. Pri športovaní treba myslieť na to, že dochádza k väčšej fyzickej záťaži. Vtedy je dobré dopĺňať horčík aby sa naše fyzické telo rýchlejšie regenerovalo.

Byť vo fyzicky a psychicky skvelej forme pre tvoje telo znamená jednu zásadnú vec. Žiadna chrípka, prechladnutie ani ďalšie choroby sa ťa netýkajú. Si zdravý! Si fit! A presne takto to má byť!