Príjemne pohodlné moderné kancelárske stoličky

kancelarske stolicky

Keď niekto, ako občas ja, trávi v kancelárii viac ako 10 hodín kreatívnou prácou, napríklad na počítači, potrebuje pod svoje telo kvalitnú stoličku. Dôvod je jednoduchý. Sedenie môže byť pri tak dlho čase pre telo nepohodlné. Ja si myslím, že aj pri práci je potrebné sa cítiť pohodlne a komfortne.

V jednej kancelárii, kde som pracovala, nás bolo viac. Striedali sme sa na smeny pri počítači a teda aj stoličku sme mali spoločnú. Bola to hádam tá najpohodlnejšia stolička na akej som dovtedy mala možnosť sedieť. Upresním to. Jedna z tých najpohodlnejších. Do dnes neviem, či to bola „únava materiálu“ alebo to tak jednoducho vyšlo. Kolegovia občas vymýšľali ako malé deti, vtedy sme sa poriadne nasmiali. Malo to však ľahučký vedľajší efekt- malinko pri jednej “akcii” polámali stoličku. Zlomili na nej opierku na hlavu. Čo bola veľká škoda. Skončilo mi pohodlné pracovanie. Dalo mi to možnosť nájsť si inú stoličku, ktorá bude spĺňať prípadne aj lepší účel ako tá predošlá.

Moderné stoličky

Vybrala som sa na výlet do obchodného domu v blízkosti, kde mali aj nábytok a kancelárske stoličky. Mali tam rôzne druhy, veľkosti, tvary a farby. Nevedela som si v danom momente ani vybrať. Potrebovala som si na ňu sadnúť a cítiť či je skutočne taká pohodlná ako vyzerá. Úprimne. Nie som veľmi na nakupovanie. Použila som teda môj obvyklý postup – hľadanie na internete.

Pri surfovaní po rôznych webstránkach som natrafila na jednu kde sa mi modely stoličiek veľmi páčili. Celé to dopadlo úplne fantasticky, lebo môj nadriadený povedal, že si mám vybrať stoličku a on ju objedná. Potešilo ma to. Tak som si vybrala takú čo sa mi zdala najpohodlnejšia. Predsa len moja vtedajšia práca si vyžadovala prevažne sedenie pri počítači ako som už spomínala.

Vyberala som veľmi dlho. Krásnu, väčšiu, príjemne pohodlnú kancelársku stoličku. S opierkou hlavy, aj podopretím krížovej oblasti, s podrúčkami (opierky na ruky, ak by si nevedel čo to je), … Mala toľko nastavení, že som sa ju musela naučiť ovládať. Zasmiala som sa pri myšlienke: ´Kolegovia sa budú mať opäť s čím hrať´.

Tak som si konečne vybrala. Dostala som vo firme novú  stoličku a mohla som spokojne pracovať tie dlhé hodiny pri počítači s pocitom, že zakaždým, keď vstanem moje telo bude takmer oddýchnuté ako z wellnessu. Keď aj ty túžiš po novej kancelárskej stoličke. Nieje nič jednoduchšie. Skvelý výber totiž nájdeš na tejto stránke: www.kancelaria24h.sk


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne


One thought on “Príjemne pohodlné moderné kancelárske stoličky

  1. Bola to nehoda 😛
    Tak si mala rovno objednat vsetkym,tuto uz viem nastavit 🙂
    Ps,prehladali sme dnes cely kancel a novu sme nenasli 😉

Comments are closed.