Každý rok do školy štýlovo so STILom

Školské tašky
Hop hop malý žiačik aj ja ľúbim spať .. S touto pesničkou som začínala každé moje školské ráno. Milovala aj nenávidela som tú skladbu. Mala som ju celý deň v hlave. Hrali ju vážne každé ráno. Tak tomu verte, že som, ako dieťa ľúbila spať. Už som dospelá a až tak veľa sa nezmenilo.
Koniec školského roka nám nezadržateľne klope na lavice. Už nám chce do sŕdc vpustiť prázdninové bláznovstvá. Toto je veľmi dobrý čas začať minimálne premýšľať aké škoské batohy budú naše deti potrebovať o pár mesiacov. Každé dieťa má iné potreby. Vzhľadom k jeho veku, záujmom aj telesným proporciám. Drobci medzi nimi určte nebudú vládať nosiť batohy ako na paraglajdingové preteky.
Ja viem, možno si poviete, že je to len taška do školy. V osemdesiatkach a devedesiatkach sa nosilo úplne niečo iné. Je moderná doba a tak uľavme našim deťom aj modernými technickými možnosťami, ktoré nám ponúkajú výrobcovia.
Aj keď je doba tabletová, naše deti stále nosia batohy plné učebníc. Robia rôzne projetky. Prevláčajú tam kopec pomôcok. Občas, keď na ulici stretávam hlavne prváčikov, vyzerajú ako pred výstupom na Himaláje. 

Vzťach detí ku škole je rozmanitý

Ovplyvňujú ho rôzne faktory, vrátane osobnosti dieťaťa. Jeho skúsenosti z prostredia výchovy a aj jeho kamaráti zo škôlky či okolia bývania.
  • Nadšenie a motivácia
  • Nespokojnosť alebo nezáujem
  • Neutrálne postoje
  • Nespokojnosť prípadne nezáujem
  • Úzkosť a stres
Vzťah ku škole sa mení v priebehu času. Pomáhajú aj kamaráti, rodina a tiež prístup jednotlivých učiteľov. Preto môže byť dôležitá aj školská taška pre prváka. Pre neho je všetko prvý krát. Nech má dôvod sa tešiť na nové zážitky. 

Všetko v živote so všetkým súvisí. A, preto vhodný výber tašky alebo batohu pre svoje deti môže napomôcť aj k budovaniu vzťahu ku vzdelávaniu sa. Deti majú svojich obľúbených hrdinov, tak prečo ich nepodporiť s pekným motívom aj na školskej taške. Takto budú mať deti pocit, že sú stále s nimi. 
Značka Stil ponúka zladiť im k tomu aj dosky, peračníky a dokonca aj peňaženku. Pred výrobou sa radili s odborními s lekárskej oblasti. Vy berte ako odborníkov svoje deti. Nechajte ich sa poprechádzať v novej taške a zažiť tak skvelý pocit s niečoho ešte pre ne neprebádaného. 
Tak, ako deti rastú menia sa aj ich potreby a priority. Preto školská taška časom prejde premenou na školský batoh. Ten má inak upravené priečinky na odkladanie vecí.
Je dôležité brať na vedomie v prvom rade zdravie svojich detí. Moderná doba ich priťahuje viac k obrazovkám a displejom ako k prírode. Preto treba dbať na správny výber školskej tašky, aby podporovala ich dobrý fyzický rozvoj a držanie tela. Návyky z mladosti si veľa krát nesieme v sebe celý život. Nie každý je na šport.
V živote neexistujú správne a nesprávne rozhodnutia. Sú také, ktoré spravíme a také, ktoré nespravíme. A, čo sa týka našich detí: Robme, čo najviac takých, ktoré nebudeme ľutovať. Nepotrebujú predražené veci. Potrebujú viac našej pozornosti. Nechajte si poradiť od svojho dieťaťa akú školskú tašku by chcelo. Bude to zábava a tie technické parametre pri tom viete vybrať tiež. Nakupujte so štýlom.