Tvrdý tréning, zvládneš ho aj ty, keď chceš

Cvičím už veľmi dlho a na túto knihu som zrejme aj ja potrebovala dozrieť. Áno som žena a aj mňa táto kniha inšpirovala k úplne inému tréningu. Veľmi dobre sa číta. Toto však nie je to čo je podstatné. Nájdeš tu skvelé tipy na cviky ako doslova zoceliť svoje telo.

Sprav svoje telo odolnejším a pevnejším. Nie pre boj. Pre samého seba. Aby si sa ty sám cítil vo svojom tele lepšie ako doteraz. 

Tréning väzňa je technika cvikov s váhou vlastného tela, ktoré nám predstavuje autor Paul “Coach” Wade vo svojej knihe s pôvodným anglickým názvom Convict Conditioning.

Kniha je síce inšpirovaná príbehom z väzenského prostredia avšak je použiteľná v bežnom živote.

Tvrdý tréning

Nájdeš tu tréningové plány ako sa postupne dostať doslova z nuly do svojho cieľa. Ako nedvíhať len železo v posilňovni. Je dobré trénovať aj so svojou vlastnou váhou a naberať tak postupne silu.

Postupne sa vytrénuješ na takú úroveň, že bude pre teba príliš ľahké spraviť …

Napr.:
– kľuky na jednej ruke
– zhyby na jednej ruke
– drepy na jednej nohe

Pre niekoho je to stále len výzva alebo nesplnený športový sen. Všetko dosiahneš výlučne cvikmi s váhou vlastného tela, bez použitia akéhokoľvek náčinia. Na to, aby si sa dostal na to čo ti časom bude jednoduché potrebuješ prejsť deviatimi cvikmi. Prvý z nich vykoná aj najviac lenivý človek, ktorý vykonáva sedavú prácu bez rokov cvičenia.

Zmeň svoj tréning

Takže áno aj ty môžeš nabrať silu, kondíciu, svalovú hmotu a všetko to po čom si doteraz len túžil. Možno sa ti páči workout a chceš spraviť časom ľudskú vlajku. Sľubujem, že keď budeš poctivo trénovať, zvládneš to aj ty.

Trénuj ako väzeň. Ja viem, že ním nie si. A kto vie možno si tak trochu väzeň vo vlastnom tele. Teraz už vieš, že aj ty smieš spraviť pre seba oveľa viac ako si robil doteraz.

Chceš vedieť ako na to? Poď si kúpiť túto knihu a dozvieš sa všetko čo potrebuješ a to pekne na rovinu a postupne.

 

 

 

 

[maxbutton id=”1″ url=”http://www.martinus.sk/?uItem=144613/?z=SJW0QB&utm_source=z%3DSJW0QB&utm_medium=url&utm_campaign=partner” ]