Uvoľni záblesky génia vo svojej mysli

Uvoľni záblesky génia vo svojej mysli

Neurolingvistické programovanie (NLP) nie je to isté ako skratka NLP (Natural Language Processing), ktorá sa bežne používa na označenie technológií zameraných na spracovanie ľudskej reči a textu počítačmi. Neurolingvistické programovanie je v skutočnosti komunikácia.

Čo je to NLP

NLP, skratka pre Neurolingvistické programovanie komunikačný nástroj, ktorý bol vyvinutý v 70. rokoch 20. storočia Johnom Grinderom, Richardom Bandlerom a ich spolupracovníkmi. Cieľom NLP je pochopiť vzory správania, komunikácie a zmien mysle a ich aplikáciu pri riešení rôznych problémov a zlepšenie komunikácie medzi ľuďmi.

NLP sa zakladá na predpoklade, že existujú určité vzory jazyka a správania, ktoré môžu byť analyzované a naučené, aby ste mohli dosiahuť pozitívne zmeny vo vnímaní a správaní ľudí. Tieto zmeny sa môžu týkať všetkých oblastí, vrátane psychoterapie, výkonu a komunikácie.

Niektorí kritici považujú jeho metódy za neoverené alebo pseudovedecké. Avšak mnoho ľudí tvrdí, že NLP im pomohlo zlepšiť komunikáciu a dosiahnuť osobné ciele.

Príď sa presvedčiť ešte tento rok do Bratislavy, na živý seminár

Prídte sa znova k nám zabaviť, zasmiať, naučiť, dostanete úžasné nástroje ako naskočiť na Magickú vlnu.
Tento december vás pozývame na nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám pomôže objaviť svoj vnútorný potenciál.
Inšpiratívni rečník: Peter Sasín – odborník v oblasti osobného rozvoja a NLP: Praktické nástroje na zlepšenie kvality života.
Objavy: Tajomstvá vašej mysle a emócií, ktoré vám poskytnú vnútorný pokoj a šťastie.
Dôležité informácie:
🗓️ Dátum: 2. decembera 2023
🏨 Miesto: Bratislava
💼 Cena: Výhodná registrácia je teraz otvorená! 
viac informácii získate na stránke SEMINÁRA