Zakázané melóny

Dnes som sa fanstasticky zasmiala. Určite to aj ty poznáš tak úplne od srdca. Tak, že ti je úplne jedno, že sa na teba ľudia pozerajú a je ti úplne jedno čo si myslia.

Mám úžasnú neter. Boli sme na bežnom nákupe v nemenovanom obchodnom reťazci. Nakupovali sme podľa napísaného zoznamu. Prechádzame pomedzi regále a pýtam sa jej či si dáme nejaké ovocie. A tak sme sa vybrali do tohto oddelenia. Tam prišla k veľkej krabici a vykríkla: “Zakázané melóny”.

zakázané melóny

Melóny

Nechápala som o čom hovorí, lebo som k tej krabici ešte len prichádzala. Pozrela som dnu a neter vzápätí na mňa. Ukazuje tým malým prštekom do krabice a ešte raz zvýrazni “vážnosť” situácie. Ukazuje prstom na špagáty (teda sťahovacie pásky), ktoré boli uviazané krížom cez krabicu, aby melóny z nej nevypadli. Boli naukladané v krabici a len tá páska mala zabrániť ich rozkotúľaniu sa po predajni. Malá povedala: “Vidíš Zuzy zakázané melóny”.

To som už fakt nevydržala. Rozosmiala som sa tak ako už dávno nie 😀 Na celý obchod. A bolo mi to úplne jedno. Neter sa hneď pridala. Ľudia sa po nás otáčali. Niektorí s pohoršeným výrazom v tvári. Iným sme vyčarili úsmev na tvári. Smiali sme sa tam dobré 3 minútky. Stálo to za to!

Smiech lieči je niečo čo občas my dospelí považujeme za neprístojné. A? Smiech je zdravý. Viac sa smej budeš šťastnejší. Potrebuješ na smiech dôvod? Ja nie 😀

thumbs-up-emoticonthumbs-up-happy-smiley-emoticon-clipart-i2clipart---royalty-free-qnn8xqdd


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.