Žiť zdravo je príliš jednoduché

bio

Bionatural

Ak Vás svet bio a prírodných produktov zaujíma, možno ste už počuli o firme Bionatural a našom internetovom obchode. Máme za sebou už takmer 7 rokov úspešného pôsobenia na Slovenskom trhu. A aj vďaka vzrastajúcemu povedomiu zákazníkov o bio produktoch úspešne pokračujeme ďalej. 

Začiatky Bionatural-u

Sme manželia pochádzajúci z Michaloviec, kde dnes Bionatural aj sídli. Nebolo to však vždy tak. Bionatural vznikol v roku 2009, keď sme žili na vidieku neďaleko Trnavy. V tomto období sme sa zoznámili s biokozmetiku a prírodnou kozmetikou. Naše skúsenosti boli veľmi pozitívne a touto kozmetikou sme boli priam nadšení. Na Slovensku však vtedy nebola veľmi dostupná. A preto sme sa rozhodli to zmeniť. Toto bol prvý impulz k vzniku e-shopu Bionatural. Ten sme od základov vybudovali vlastnými silami, bez pomoci akejkoľvek firmy. A to po všetkých stránkach. 

Bionatural dnes

Spočiatku Bionatural fungoval len ako e-shop. Dnes však už máme aj kamennú predajňu v Michalovciach. A naše produkty – biokozmetiku, prírodnú kozmetiku a ekodrogériu, ponúkajú viaceré predajne na Slovensku (Bratislava, Nitra, Trenčín, Martin, Žilina a Prešov). Svoju činnosť sme rozšírili aj na odborné poradenstvo. O produktoch, ktoré predávame, vieme naozaj všetko. A s týmito informáciami sa radi podelíme. Osloviť nás môžu nielen klienti, ale aj obchodní partneri. 

Portfólio značiek a produktov

V ponuke Bionaturalu nájdu záujemcovia viacero kvalitných značiek prírodnej kozmetiky, biokozmetiky a ekodrogérie. Môžeme povedať, že ponúkame tie najznámejšie a najžiadanejšie značky. K obľúbeným patria napríklad značky Henne Color, Akamuti, BIOreline, Tropic Isle Living, Oléanat, či Saloos. Veríme, že tieto produkty si obľúbi každý, kto ich vyskúša. A to nielen vďaka ich vynikajúcej kvalite, ale najmä vďaka ich úžasným účinkom na človeka.