Jedna farebná ponožka môže spôsobiť paniku

Určite to poznáte aj vy. V koši na prádlo sa to nakopilo, lebo nebol čas pre pracovné povinnosti. Pekne po jednom kuse naukladáte svoje prádlo do pracieho bubna. To určite! Nahádžete to tam v zhone. Popri tom, ako správne ženské stihneme robiť ešte niečo iné však? Tak či onak prádlo je v práčke. Zvolíte program a ešte predtým tam nasypete/nalejete prášok.

Farebná ponožka

Farebné prádlo so svetlými vzormi má práve paniku, lebo videlo vašu ružovú alebo inak farebnú ponožku, ktorá by mohla spôsobiť “škrabancena iných pekných veciach. Už nemohla. Už ste v bezpečí. S Colour Catcher zachytíte všetky farebné anomálie počas prania. Takže sa hodíme zase do kľudu a všetko je v poriadku.
Niektoré oblečenie je dobré prať iba na nízkej teplote. Čo v tomto prípade? Prášok sypký veľakrát ostáva nalepený na oblečení akoby sa s ním nechcel rozlúčiť. Použiť gélové kapsule alebo gélový prášok je rozhodne lepší nápad.  Zároveň si kladieme otázku: Bude to pri teplote 30-40 postačujúce? 
To záleží na tom akú máte skúsenosť. Ja používam Persil. Vždy som ho mala rada. Už, keď nám ho nosil niekto zo zahraničia. Bola som vtedy ešte malé dievčatko. Vôňa opraného prádla sa šírila po vetre sídliskom, kde sme bývali. Podivne sa tvárili iba plyšové hračky. Viseli za uši na šnúre na prádlo. Voňali úplne rovnako sviežo ako moje tričko. Možno, preto mám Persil rada. Pre jeho sviežu vôňu a túto čuchonosnú nezaabudnuteľnú spomienku z detstva.