Máš rada kabelky? Tak toto sa ti bude páčiť

kabelky

Možno si si myslela ak si športový typ tak ako ja, že my kabelku nepotrebujeme. Ach jaj. Ako som sa mýlila. Občas idem do divadla. Sem tam nejaká oslava. K tým krásnym šatám alebo saku čo nosím na školenia sa mi veru batoh nie veľmi hodí.

Na druhej strane, keď sa nad tým zamyslím tak batohy Desigual sú krásne. Ver tomu, že niektoré by mi pristali aj k tým šatám. Nejak mi to spoločenská etiketa nedovolí. Ten nosím len tak pre radosť s priateľkami, keď sa vyberieme posedieť si do mesta. Vedia, že ja veľmi na kabelky nie som.

Kabelky a moje priateľky

Moje priateľky ma však v mnohom inšpirujú. Sú to úžasné mladé ženy, ktoré majú skvelý vkus ako na oblečenie tak aj na doplnky. Občas s nimi chodím po obchodoch a veľmi rada si od nechám poradiť ako veci so sebou ladia. Prečo si práve táto kabelka sa hodí k tejto sukni a podobne.

Kamarátky zbožňujú dámske Kabelky Desigual. Vraj sú krásne farebné, praktické a nádherné. Jedna z nich si naozaj veľmi potrpí na značky. Volá sa Monika. A práve ona na ne nedá dopustiť. Mne, keď povieš kabelka tak sa mi vtipne vybaví kettlebell z fitka, kde chodím cvičiť. Tam takto pekne voláme činky, ktoré vyzerajú ako kabelky. Tiež sú krásne farebné akurát sa do nich nedá nič uložiť.

Kabelka je pre ženu ako skvelá priateľka. Vie, že sa na ňu môže spoľahnúť v každej situácii.

Pre mňa by mala kabelka spĺňať určité parametre. Zaujímavá veľkosť podľa príležitosti. Nejaký vhodný priečinom na kľúče aby som ich nehľadala a tiež na telefón. Všetky kabelky už takéto priečinky majú. Výrobcovia rozumejú tomu čo žena od kabelky vyžaduje. A tak isto sa vedia doslova vyhrať s rôznymi farbami, veľkosťami a tvarmi.

Kabelky predsa len dostali aj mňa

Mne sa tiež zapáčili a tak už pokukujem po nejakej menšej, praktickej do práce. Keď idem na obed tak potrebujem predsa len 3 veci. Kľúče, telefón a peňaženku. Na takýto mini výlet mi bude stačiť. A vyberám si aj niečo na všedný deň do mesta. Keď opäť niekam vyrazíme s kamoškami nech aj ja zažiarim vo svetle pouličných lámp.

Ak aj nebudem športovo tak nech pekne ladím. A čo ty? Si pripravená urobiť si radosť? Predstav si ako ti nová kabelka padne do ruky. Ako sa ti hodí k tvojmu možno tiež novému outfitu. Tak šup minimálne na internet a vyberaj. Nemusíš kúpiť hneď! A zároveň je dobré mať prehľad. Na interne nájdeš rôzne kabelky, tašky Desigual do ruky. Takže rozhodne máš kde čerpať inšpirácie.


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.