Prelomový zázrak prírody – Aloe vera

aloe vera

Aloe vera

Aj vás trápia časté zápaly, mykózy, akné či tráviace problémy? Záhadná rastlina aloe vera vyrieši vaše problémy. Poznali ju už starovekí faraóni pred viac ako 4000 rokmi.  Jej pozitívne účinky na organizmus sa nedajú poprieť. Rastlinka aloe sa vyskytuje najmä v severnej Afrike, najčastejšie v Sudáne. Aloe vera si môžete  aj dopestovať sami, ak máte na to podmienky, alebo zakúpiť v lekárni.

Čo obsahuje

Predstavuje vzácny zdroj aminokyselín,   množstvo  minerálov a vitamínov ( A, K, D, E a iné) Aloe vera je bohatá na  množstvo enzýmov, ktoré sú výrazne protizápalové.

Čo aloe vera lieči

Podľa lekárov a vedcov má blahodárne a pozitívne účinky na ľudský organizmus. Má vysoko protizápalové účinky, pomáha pri trávení,  pri častých ženských mykózach, popáleninách, posilňuje imunitu, pôsobí hojivo . Táto liečivá rastlina je vhodná aj na liečbu ženských  problémov, ako mykózy, vaginálne zápaly a iné. Aloe vera je jednoducho vhodné pre  každého avšak deťom sa nezvykne podávať. Rastlinka aloe je vynikajúcim prostriedkom, ktorý vám pomôže aj pri chemoterapii, ak trpíte onkologickou chorobou, pretože spomaľuje rast  rakovinotvorných buniek. Pomáha pri problémoch s ďasnami, paradentóze a tiež pri depresiách a strese. Vynikajúco detoxikuje telo a je nenahraditeľným  pomocníkom pri chudnutí. Využíva sa  počas aj po liečbe antibiotikami.

Prírodný zázrak menom aloe vera má nielen protizápalové účinky, ako sme uviedli vyššie. Je účinnou zbraňou aj na vírusy a baktérie.  Tento produkt je vo svojej podstate jedinečný.

Ako ju prijať do tela

Aloe  sa dá  prijať do tela mnohými spôsobmi. Môžete ju užívať vo forme prírodných štiav a tiež kapsúl. Dostanete ju ľahko aj v podobe gélov, podľa toho, na ktorú časť tela a pre aký problém ju konkrétne potrebujete. Vždy sa však pred užívaním prírodných doplnkov poraďte s lekármi alebo lekárnikmi.