Hyalurmed ti pomôže s tvojim zdravím

Hyalurmed

Kyselina hyaluronová. Už je všeobecne známe, že pomáha nielen pleti. Pozrime sa bližšie na tento zázrak. Je to polysacharid, glykosaminoglykán, tvorený z opakujúcich sa jednotiek N-acetylglukozamínu a kyseliny glukurónovej (glukuronátu). V jednej molekule môže byť od 50 až 15 000 takýchto disacharidických podjednotiek. Celková molekulová hmotnosť môže dosahovať až 6 MDa.

Uff. Na mňa až príliš zložitá definícia. Veľa odbornej terminológie. Pre teba je tiež podstatné niečo praktické. Jeho účinky na tvoje telo. O tých ti veľmi rada porozprávam. Mám osobnú skúsenosť s produktom HYALURMED. Skôr než sa k nemu dostaneme by si mal ešte vedieť pár užitočných informácií.

Čo je to hyaluronan

Hyaluronan stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva a len pre predstavu pár kratučkých informácií. Zabraňuje látkam a baktériám prenikať cez tkanivo. Hyalurmed vyzerá podobne ako gél. Je vo fľaštičke s dávkovačom. Aby si si mohol dať odporúčané potrebné množstvo. V tomto prípade je to 1ml čo je 12 kvapiek. Mieša sa do čistej vody alebo džúsu. Užívanie je individuálne v závislosti od toho či riešiš prevenciu alebo niečo čo by ťa mohlo trápiť.

Keďže ako všetko tekuté dokáže ľudské telo aj toto veľmi rýchlo vstrebať. Gél sa dostane práve tam kam je potrebné a to vo veľmi krátkom čase. Vnútorným použitím tohto produktu si vieš pomôcť s hydratáciou, pružnosťou a silou pokožky. Rovnako ako zvlhčuje z vnútra smerom von a zabezpečuje normálnu funkciu kĺbov. Tvoje svaly a chrupavky sú tak chránené pred poškodením a nechceným predčasným starnutím.

Hyalurmed

Pre mňa je rozhodne dôležitá výživa kĺbov. Aj toto bol dôvod, prečo som chcela otestovať práve tento produkt. Je pravda, že športujem len rekreačne. A aj tak to niekedy preháňam. Jednoducho uletím na svojej láske k športu. Potom makám ako vrcholový športovec.

Chcem mať svoje telo v poriadku a starám sa oň najviac ako viem. Lebo chcem aby mi veľmi dlho dovolilo si dovoľovať voči nemu moje mnohé športové aktivity.

Tvoje zdravie

Je dobré tohto priateľa zdravia skladovať na chladnom, suchom mieste. A nevystavovať priamemu slnečnému svetlu. Deti toto ešte nemôžu, takže udržovať v bezpečnej vzdialenosti od nich. Poriadne si to zatváraj. Veď ty už presne vieš čo s tvojim zázrakom robiť. Po otvorení ideálne uchovávať v chladničke aby sa ti vydržal.

Po pár kvapkách ešte nemusíš cítiť výsledok. Je to proces dlhodobejšieho užívania. Zmeny by si mohol cítiť už po mesiaci užívania. Je to však individuálne. Ja som ho užívala ako prevenciu. Samozrejme je možné týmto produktom pomôcť aj pri riešení problému. A to bez chirurgického zákroku.

To či otestuješ niečo čo ti môže pomôcť bez radikálneho zákroku je už len na tvojom rozhodnutí.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.