Keď som do toho išla ani len som netušila čo ma čaká

výhra

Mám veľmi rada šport. Hlavne Deep Work, Piloxing a Jumping. Samozrejme mám rada aj iné športy. Tieto sú pre mňa taká svätá trojica. Je síce pravda, že sa naň moc nepozerám. Oveľa radšej ho robím. Na jednom pomerne známom portáli vyhlásili súťaž o najlepšieho inštruktora. Ako však možné zmerať sily inštruktorov len tak podľa fotky, videa alebo popisu? Takmer jednoducho. Chodia k ním ľudia a tí už vedia, ktorí je pre nich ten správny a najlepší.

Moje vzory

Aj ja mám svoje vzory inštruktorov. Niektorí sa aj prihlásili. Rozhodla som s podporiť ich svojim hlasovaním. Pretože aj môj hlas mohol zavážiť. Aj zavážil. Každý hlas rozvíril pokojné vlny textu, fotiek a videí.

Krásny deň je dnes. Sedím u kaderníčky a užívam si masáž hlavy. Premýšľam nad cestou, ktorú mám pred sebou. Cesta do hlavného mesta za priateľmi. Zažiť úžasný víkend plný trošku práce, ktorá je viac zábavou. Keď ti práca robí takú neskutočnú radosť možno je ti to už rovnako ako mne aj nevhodné volať prácou.

Výhra

Pípol telefón. Jéj píše mi kamoška. Už som s ňou dlho nepísala. Ako sa sa asi má – premýšľam. „vyhrala si druhé miesto“ – píše v správe. „Čo aké druhé miesto, kde?“- odpísala som.

Wááááááu dozvedela som sa, že som práve vyhrala druhé miesto v hlasovaní za top inštruktorov. Uff veľké prekvapenie. Ani tomu nemôžem uveriť. Poslala mi fotku obrazovky aby som uverila. Aj tak to bolo pre mňa neuveriteľné.

Toto všetko som vyhrala:

  • Bezdrôtový stereo reproduktor s FM rádiou JBL v hodnote 99 Eur
  • Knihy Z fitka do kuchyne 1, 2, 3 + špeciál v hodnote 83 Eur od Fitshaker
  • Ročné premium členstvo na Fitshakeri v hodnote 59 Eur
  • Darčekový poukaz na nákup v kníhkupectvách Panta Rhei v hodnote 50 Eur
  • Kuchárska kniha ZDRAVÉ RÝCHLOVKY od vydavateľstva FITnamotávka

Vyhrala som krásne hodnotné ceny. Úprimne mala som ľahký šok. Ani neviem či som niekedy vôbec niečo také vyhrala.

Perfektný bluetoothový reprák JBL Horizon s FM rádiom a duálnym budíkom, bielej farby. Už ho mám dávnejšie doma a je nádherný. Štýlový bezdrôtový reproduktor ponúkajúci čistý zvuk od prenikavých výšok po bohaté basové tóny.
• Reproduktor poskytuje okrem FM rádia aj duálny budík (zvukový aj svetelný)
• LED svetlo pomáha zobudiť príjemným spôsobom
• Streamovanie hudby cez Bluetooth
• Možnosť nabíjania prenosných USB zariadení priamo z reproduktora z dvoch USB portov
• Jas displeja sa prispôsobuje osvetleniu v miestnosti
• Zaoblené línie a kompaktná forma vhodne dopĺňajú akýkoľvek štýl výzdoby
• Mäkké, pogumované prevedenie povrchu je príjemné na dotyk

Teraz si cez neho púšťam zvuk z filmou alebo z mobilného telefónu si hrám moju obľúbenú hudbu. Má u nás doma svoje čestné miesto.

Panta rhei mám celkom rada a občas si tam kupujem knihy. Vyhrala som 50€ poukážku, ktorá ma obrovsky potešila. Je to na nákup práve v tomto obchode. Už sa teším ako si tam dokúpim jednu sériu kníh. To bol jednoducho jeden príjemný šok za druhým.

Knihy pre športovcov

Knihy Z fitka do kuchyne, pretože to nebola len jedna to bola celá séria kníh. O tom ako variť, keď človek športuje a myslí to zo sebou viac ako vážne. Aby aj strava podporila makanie a trávenie času športovaním. Lebo športovanie to nie sú len litre potu. Je to presvedčenie, pre mňa osobne je to životný štýl.

A jeden z bonusov bol aj ročné členské na webe do prémiovej sekcie. Tak tomu hovorím “sánky dole šéfe”. Ani som len netušila čo pekné ma môže čakať vo finále. Moji favoriti síce nevyhrali no mne sa oplatilo a vyhrala som krásne užitočné ceny. Takže s www.cvicte.sk sa oplatí súťažiť.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.