Novoročné predsavzatia a estetická chirurgia

novoročné predsavzatia

Možno si ako iný ľudia dávate predsavzatia k začiatku nového roka. Možno si teraz dokonca kladiete otázku ako a či to všetko zvládnete. A možno sú všetky takého nie veľmi podporujúce otázky úplne zbytočné.

Dávať si predsavzatia je už podľa môjho názoru taká každoročná tradícia a zároveň kameň úrazu niektorých ľudí. Načo si my ľudia dávame predstavzatia? Potrebujeme si stále niečo dokazovať? Byť lepší ako niekto iný?

Lepšia otázka podľa mňa je:

“Akého skvelého človeka zo seba vytvorím? O aký veľký krok viem byť lepší ako som bol včera?”

Napadla mi zaujímavá otázka: “Dávajú si novoročné predsavzatia aj zvieratá?” Ľudia si ich rozhodne dávajú. Veľa a často. Každý rok. Niekto chce schudnúť, skončiť s cigaretami, zmeniť svoju životosprávu, niečo nové začať, …

Novoročné predsavzatia nemusia ostať len želaniami

Veľa krát žiaľ ostane len pri želaniach. Želať si niečo je super. Ja si myslím, že ísť za svojim cieľom je oveľa lepšie.

Na tejto zemi sme preto aby sme si plnili svoje sny a želania.

Tak to robme poriadne! Aj vy máte na to aby ste to zvládli s ľahkosťou!

Chcete prestať fajčiť? Tak načo ešte čakáte? Do kedy sa chcete vyhovárať ako sa to nedá. Keď to chcete tak to spravte. Predstavte si ako úúúplne pomaličky vyťahujete cigaretu z krabičky. Tak veľmi pomaly až vás na ňu prejde chuť.

Chceš schudnúť? Čo ti v tom bráni? Tvoja vlastná myseľ? Predstav si ako si oblečený v športovom. Pozeráte sa do zrkadla a hlas vo vašej hlave znie takto: “Vyzeráš krásne! Zvládol si to! Si skvelý!”

Dovolím si tvrdiť, že na začiatku každého roka sú posilňovne plné nadšencov. Prvý týždeň. A potom? Jednoducho ubúdajú. Ani Rím nepostavili za deň.

Ste až v cieli

Dostali ste sa až do cieľa. Naozaj ste zhodili množstvo kíl. Ostáva vyriešiť už len estetické drobnosti. Možno nepekne ovisnutá koža na rôznych miestach na tele. Čo s tým? Je to len ten malý krôčik, ktorý možno chýba k vašej úplnej spokojnosti. Tu si dovolím odporučiť zákroch skúseného estetického chirurgického tímu. Tí vedia robiť zázraky. Podporia vás v dotiahnutí vášho sna k úplnej dokonalosti.

Možno mám to šťastie, že zatial nepotrebujem takúto pomoc. Som za to veľmi vďačná a aj tak mi to nedalo. Mám kamarátky, ktoré by tieto služby s radosťou využili. Pustila som sa do pátrania vo veľkom víre internetu a našla som portál o plastickej chirurgii Estheticon.

Informácii je plný internet treba si len správne vybrať a veľa krát je lepšie dať na osobné odporúčanie priateľov a známych.

Pri mojom pátraní som nechcela ostať len pri jednom zdroji informácií. Našla som ešte eveclinic Bratislava. Nájdete tu tiež veľa možností estetických úprav vášho krásneho tela. Záleží len na vás čo potrebujete vyriešiť.


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.